Івано-Франківська область бере участь у New York Times Travel Show

У Нью Йорку завершується найбільша в Північній Америці туристична виставка The New York Times Travel Show 2020.

На об’єднаному стенді України Івано-Франківську область презентувала Агенція регіонального розвитку.

«Кількість відвідувачів українського стенду зросла. І цьому передує не один рік роботи не лише на туристичних майданчиках, а загалом в інформаційній площині.

Особливо відпочинком в Карпатах та подорожами до Західної України цікавляться американці. І шукають не так дешевий відпочинок, адже Україна довгий час вважалася місцем недорогих вакацій, а цікавляться культурою, традиціями та історією. Особливо у контексті останніх подій.

США - країна побудована емігрантами, в тому числі українськими, а довідатися, звідки ти родом, хто були твої предки, дослідити своє рідне, хоч давно втрачене, - це те до чого кожен приходить у своєму житті.

Наш меседж для американців: досліди своє українське коріння з нами! І ви знаєте - це працює! Кожен третій відвідувач нашого стенду розповідав, що його предки родом з України, а щонайчастіше саме з нашого краю» - розповідає директор Агенції регіонального розвитку Івано-Франківської області Віктор Вінтоняк.

Для американців партнери Туристичної ради Івано-Франківської області - управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, Яремчанська міська рада, туроператор «Надія» підготували пропозиції культурно-пізнавальних, ностальгійних турів, пішохідних мандрівок Карпатами тощо.

Відзначимо зростання інтересу з боку місцевих блогерів, журналістів і звичайних відвідувачів виставки до України цього року.

Висловлюємо вдячність Агенції регіонального розвитку Івано-Франківської області за презентацію туристичного потенціалу Прикарпаття у США.