Прикарпаття має позитивну динаміку розвитку екотуризму
![](https://iftourism.com/storage/places/b689fad0280b286c898256c8d3b6ee9e_XL.jpg)
У минулому році на 11.5% зросла кількість відвідувачів природоохоронних територій і об'єктів Івано-Франківської області (понад 164 тис. осіб), на 16.4% зросли обсяги наданих послуг (понад 2 млн гривень). Нагадаємо, що у 2018 р. за кошти обласного бюджету, зокрема, облаштовані екологічна стежка «село Незвисько – водоспад «Дівочі сльози», еколого-пізнавальний туристичний маршрут «Цісаревича Рудольфа» на території Верховинського НПП, за кошти конкурсу проектів органів місцевого самоврядування та грантові - рекреаційна зона в с. Ісаків у межах Дністровського каньйону.