Проведено четвертий благодійний екскурсійний тур

У п’ятницю, 21 липня, департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації організував четвертий екскурсійний тур у рамках проєкту “Турбота про родину Героя”.

19 родичів Захисників України відправилися на мандрівку Косівщиною.

Екскурсія розпочалася із відвідування садиби Святого Миколая у Пістині, учасники оглянули кімнату-музей новорічної іграшки, робочий кабінет та світлицю Миколая.

Наступною зупинкою було с. Город, де група здійснила підйом на г. Остра (584 м), щоб насолодитись неймовірними краєвидами на м. Косів і навколишні гори. 

Далі наші екскурсанти відвідали екоферму у с. Яворів, побачивши на власні очі весь процес приготування козячого сиру, пообіймались з козочками та придбали сири.

Екскурсія завершилась на Сріблястих водоспадах у Шешорах.

Нагадаємо, що з ініціативи голови Івано-Франківської облдержадміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук, у рамках виконання регіональної цільової програми розвитку туризму в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки, департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад облдержадміністрації впродовж літа 2023 року проводить серію екскурсійних турів з метою психологічної реабілітації членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.