Стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад 2021

30 березня оголошено про старт Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад 2021 у межах реалізації проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку» (далі Конкурс).

У поточному році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів-переможців у 4 карпатських областях на суму 10 млн грн. Кошти для фінансування проєктів надає Міністерство розвитку громад та територій України.

Обов’язковою умовою Конкурсу є наявність угоди про партнерство з органами місцевого самоврядування, фінансування за кошти ґранту лише капітальних видатків та завершення реалізації проєктів до 15 грудня 2021 року.

Заявниками на Конкурсі можуть бути громадські організації, Агенції регіонального розвитку, благодійні організації та комунальні підприємства у партнерстві з органами місцевого самоврядування.

Проєкти повинні відповідати одному із п’яти затверджених пріоритетів, а саме:

• збереження і популяризація історико-культурної спадщини;

• збереження і популяризація природної спадщини;

• розвиток спорту в гірських громадах;

• безпека громад Карпатського регіону;

• подолання наслідків COVID-19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва.

Максимальний розмір гранту складає 250 тис. грн., обов’язковою умовою є наявність власного внеску у розмірі не менше 20%.

Прийом проєктних заявок триватиме до 30 квітня 2021 року.

Деталі за посиланням: https://bit.ly/3sFKQlw

Для довідки. Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» реалізується спільно Міністерством розвитку громад та територій України, Івано-Франківською, Закарпатською, Львівською, Чернівецькою обласними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України.

У 2020 р. у межах Конкурсу було реалізовано 78 проєктів.

Джерело: https://www.facebook.com/ekarpaty.ua.