Україна переходить у "зелену" зону епідемічної небезпеки

Сьогодні, 16 червня 2021 року, Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки (постанова від 16 червня 2021 р. № 611).

У таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму.

Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.

Дотримання маскового режиму є необов’язковим, якщо всі учасники та організатори заходу мають один із наступних документів:

- негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до проведення заходу);

- негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до проведення заходу);

- документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua.