В Івано-Франківську відбувся тренінг для представників ОТГ

24 вересня управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації організувало проведення другого у 2019 році тренінгу для відповідальних працівників сфери туризму в об'єднаних територіальних громадах області на тему: «Туризм: як зробити успішним розвиток своєї території. 2.0».

У вітальному слові начальник відділу туризму Віталій Передерко зауважив, що навчання є важливим сегментом роботи управління з метою підвищення рівня професійної компетентності державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування у сфері туризму. Тренінг організований для активізації рівня комунікації з представниками об’єднаних територіальних громад для реалізації спільних туристичних інфраструктурних і маркетингових проєктів. «Наше завдання донести учасникам заходу розуміння відповідальності за місцевий розвиток через туризм».

Участь у тренінгу взяли представники 16 ОТГ області: Білоберізької, Брошнів-Осадської, Верхнянської, Вигодської, Витвицької, Делятинської, Коломийської, Космацької, Ланчинської, Новицької, Переріслянської, Печеніжинської, П'ядицької, Рожнівської, Спаської, Тлумацької.

Головними спікерами виступили: Олег Демчук – експерт з проектного менеджменту, місцевого економічного розвитку та розвитку сільських територій, голова ГО "Агенція сталого розвитку «АСТАР» та Олексій Буйницький – експерт з візуальних комунікацій, засновник і керівник креативної агенції «РУТА design».

На тренінгу були розглянуті питання: підготовка стратегії і програми розвитку туризму як необхідних інструментів для розвитку туризму у громадах, просування туристичних продуктів громад, промоція об’єктів нематеріальної культури, у т.ч. фестивальних заходів (через алгоритм побудови комунікаційної стратегії), створення туристичних маршрутів для різних цільових аудиторій, планування і моделювання туристопотоків тощо.