Запрошуємо у гості на вікенди до Івано-Франківської області

Фото Тетяна Ковальська

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації за підтримки суб’єктів туристичної діяльності організованого туризму розпочинає реалізацію проєкту «52 вікенди на Івано-Франківщині. 3.0»

Це ініціатива, яка об’єднує туристичний бізнес і владу.

Метою проєкту є створення переліку доступних туристичних продуктів для організованого відпочинку туристів, психоемоційного перезавантаження та етнокультурної інтеграції внутрішньо переміщених осіб області, заохочення гостей до подорожей Івано-Франківщиною.

Протягом кількох місяців всі охочі суб’єкти туристичної діяльності могли запропонувати авторські тури для безкоштовного розміщення на головному туристичному порталі Івано-Франківської області iftourism.com.

У рамках проєкту вдалось об’єднати практично всі локальні дестинації Прикарпаття та різні види туризму – від гастромандрів і етнотурів до рафтингу і польотів на зіплайні.

52 авторські тури інтегровані на вебпорталі за посиланням: iftourism.com/weekends.

Упродовж туристичного сезону департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації розповідатиме на своїх медіаресурсах про туристичні продукти у соціальних мережах.

Учасниками третього сезону проєкту зголосились стати:

 1. Туристична фірма «Надія» (Івано-Франківськ).
 2. Туристична компанія «КЕЙ» (Івано-Франківськ).
 3. Туристична компанія «Файно Тур» (Яремче).
 4. Туристична фірма «Гуцульські Карпати» (Яремче).
 5. Туристична фірма «Дивовижна Україна» (Калуш).
 6. Туристична агенція «Світи» (Івано-Франківськ).
 7. Туристична агенція «Мандрівочка» (Івано-Франківськ).
 8. Туроператор «Відвідай» (Львів).
 9. Туристична фірма «Окраїна» (Тернопіль).
 10.  ТОВ «Грін Тревел» (Вигода).
 11.  КЗ «Сервісний центр закладів культури» (Коломия).
 12.  Косівський туристично-інформаційний центр МКП «Косів» (Косів).
 13.  Компанія активного відпочинку «Скита Рафтинг» (Ворохта).
 14.  ФОП Гнидюк Богдан Романович (Городенка).
 15.  ФОП Нижник Павло Йосифович (Бурштин).

Запропоновані мандрівки дозволять всім охочим гармонійно злитися з неймовірною природою Карпат, насолодитися драйвовим рафтингом на Чорному Черемоші чи сплавом спокійними водами Дністра, взяти участь у пізнавальних майстер-класах з виготовлення косівської кераміки чи сирних коників, продегустувати гуцульську бринзу чи бульб’яні пироги, духовно збагатитися в релігійних святинях Прикарпаття, помандрувати місцями становлення Галицько-Волинської держави, зануритися у таємничий світ мольфарів, приміряти стародавнє традиційне вбрання чи придбати одяг в етностилі.

Розроблені туристичним бізнесом тури актуальні практичного цілорічно. Адже на Івано-Франківщині можна знайти цікаві заняття в будь-яку пору року, незалежно від віку, подорожуєте наодинці чи з гучною компанією, відвідуєте цю місцевість вперше чи приїжджаєте у наш край щороку.

Запрошуємо у гості на вікенди до Івано-Франківської області!

Нагадаємо, що проєкт був започаткований у 2019 р. управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації з метою підтримки організованого та неорганізованого внутрішнього туризму, популяризації локальних туристичних дестинацій Прикарпаття. У 2023 р. відбуваються вже третя ротація і просування організованих турів вихідного дня.