Екотуристичний візит-центр у Яремче


Розташування:
вул. В.Стуса, 6, м. Яремче

Екотуристичний візит-центр відкритий у 2009 р. у Карпатському національному природному парку.

Головною метою його створення є сприяння розвитку привабливого екотуристичного іміджу території Карпатського НПП. Це один із небагатьох туристичних об'єктів, який репрезентує не тільки місцевість, а і сучасні концепції охорони довкілля у привабливому та цікавому для відвідувачів форматі. Тут туристи можуть отримати цікаву інформацію про край, природоохоронні території, багатство флори та фауни, культуру та побут місцевих жителів, відвідати кімнату-музей Гуцульщини.

Двоповерхова споруда візит-центру складається із різних секцій, які демонструють екологічне навчання, головні атракції Карпатського НПП, місцеву гуцульську культуру, правила поведінки на природі. Оригінальним відтворенням Чорногірського хребта є макет гір, висота яких перевищує 2000 м н.р.м. Також розміщені дві діорами з відображенням різних природних комплексів (навколо водна, лісова та субальпійська екосистеми).

У мультимедійному конференц-залі, який дозволяє зібрати разом 80 осіб, не порушуючи комфорту перебування, є можливість проведення конференцій, семінарів та круглих столів. Пропонується відвідувачам перегляд ексклюзивного демонстраційного фільму про географію, історію, етнографію та туристичні атракції Карпатського регіону. Цей фільм було створено та озвучено 6-ма мовами (українською, англійською, німецькою, румунською, польською та російською).

http://cnnp.if.ua

3D Тур