Етно-парк "Гуцул ленд"


Розташування:

с. Поляниця Яремчанської міської ради

Етно-парк “Гуцул ленд” розташований на території Буковелю, одразу праворуч у кінці за озером "Молодості".

Однією із головних атракцій парку є скансен (етнографічний комплекс просто неба). Він відрізняється від звичайних музеїв тим, що має присутній інтерактив із гостями - відвідувачі можуть зайти в середину хати, якій близько 200 років, сісти на лаву та дивитись як горить вогонь у печі, продегустувати справжнього карпатського чаю з вершин гір, спробувати змолоти муки із пшениці на жорнах, виткати доріжку на справжньому ткацькому верстаті, спостерігати як готується сир у сироварні і навіть взяти участь у театралізованому дійстві гуцульського весілля.

Це також територія із контактним зоопарком, де живуть у природних умовах свійські, екзотичні, дикі тварини та птахи, від яких будуть у захваті не тільки діти, а й дорослі.

Окрім вже згаданих переваг, це креативний простір - зона творчих майстерень та пізнавальних майстер-класів, де можна спостерігати та навчатись народним ремеслам.

Основна мета етно-парку - зберегти згасаючі традиції та народну культуру українських Карпат, ознайомити гостей із унікальною спадщиною нашого краю.

Етно-парк "Гуцул ленд" - це захоплива історія про життя та побут горян українських Карпат – гуцулів, бойків та лемків.

https://www.facebook.com/hutsulland/.