Музей історії міста Коломиї


Розташування:
бульвар Лесі Українки, 43А, м. Коломия

Ініціатором створення Музею історії міста Коломиї у 1990 р. став Михайло Михайлович Арсак.

Упродовж 1990-1997 рр. музей, не маючи власного приміщення і штату працівників, організовував у різних будівлях міста тематичні експозиції, виставки, проводив пошукову роботу. 

У 1997 р. установа отримала власне приміщення, музей розмістився в ошатному історичному будинку 1890 р., де раніше функціонувала Повітова рада.

Загальний фонд музею налічує понад 20 тис. експонатів, ця колекція постійно розширюється. Працівники установи постійно проводять масштабну наукову роботу, дослідження історії Коломиї від моменту заснування і до сьогодення.

Музей історії міста Коломиї варто відвідати, щоб краще дізнатися про різні етапи розвитку столиці Покуття – від часів, коли на Коломийщині добували сіль, згадуючи періоди в складі Речі Посполитої, Австро-Угорської імперії, часи радянської окупації та відновлення незалежності вільної України.

Тут можна оглянути як постійну експозицію, так і тимчасові тематичні виставки. А ще в залах музею регулярно проводяться творчі зустрічі, концерти класичної музики, дитячі квести та інші активності, які, безумовно, цікавлять як місцевих мешканців, так і гостей Коломиї.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100090229028165.

3D Тур