Маєток Святого Миколая


Розташування:
с. Пістинь, Косівський р-н
Координати GPS: 48.34379  25.04509

Маєток Святого Миколая утворений у 2004 р. у межах території НПП "Гуцульщина". Туристичний об'єкт відкритий протягом усього року і завітати сюди можна у будь-який час.

Щороку 19 грудня в Маєтку Святого Миколая відбувається чарівне дійство і казка для малят з усієї України. Тут є зроблений з дерева в оригінальному гуцульському стилі будинок Миколая, в якому є робочий кабінет та світлиця Святого Миколая, де він разом із своїми помічниками працює без вихідних цілий рік читаючи листи дітей, тут проводяться майстер-клас дитячої іграшки, є також кімната-музей новорічно-різдвяної іграшки, та інші цікаві та пізнавальні виставки та розваги для дітей. 

Щороку в цей день Святий Миколай з самого ранку зустрічає дітей та щедро обдаровує слухняних, а з нечемними намагається помиритись та взяти в них обіцянку бути слухняними. Це місце, яке варто відвідати не тільки діткам, а й дорослим і також поринути в зимову казку в чарівних Карпатах.

А ще Святий Миколай має власну пасіку, віртуально прогулятись якою можна за посиланням: https://goo.gl/maps/6oG13bmxUHdjvEvb8.

mykolaj.if.ua

3D Тур