Візит-центр Галич


Розташуванння:
вул. Кардинала Любомира Гузара 7,
 м. Галич

"Візит-центр Галич" збудований Управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації у 2017 р. у рамках ґрантового проєкту ЄС "Івано-Франківська область - край для туризму" (другий такий центр розташований у с. Ільці Верховинського району).

Візит-центр – комплекс, споруджений для задоволення потреб мандрівників. У його складі: туристично-інформаційний центр, кінозал, конференц-зал для проведення різноманітних туристичних заходів, приміщення для короткотермінового відпочинку автотуристів.

Заклад репрезентує не тільки місцевість, а і сучасні концепції охорони довкілля  у привабливому та цікавому форматі. Тут відвідувач може отримати інформацію про  історію краю, природоохоронні території, багатство флори та фауни, культуру і побут місцевих жителів.

У зручному мультимедійному залі, не порушуючи комфорту перебування, відвідувачам пропонується перегляд ексклюзивного фільму про географію, історію, етнографію та туристичні атракції  древнього і  сучасного  Галича, регіону в цілому. 

https://vcgalych.if.ua