До проєкту «Бойківські Карпати» приєдналась «Gaptuvalnya» 

12 жовтня відбулася чергова етноекспедиція на Сх. Бойківщину з метою створення фешн-колекції  аксесуарів і принтів на основі бойківських мотивів. До проєкту «Бойківські Карпати» приєдналась дизайнерка бренду «Gaptuvalnya» Наталії Гергелюк.

Пані Наталія мала можливість ознайомитися з приватними колекціями давніх і сучасних вишиванок жителів сіл Солотвинської та Дзвиняцької територіальних громад. Зокрема на імпровізованій виставці були представлені роботи кінця ХІХ ст. Власники колекцій розповідали про окремі символи, що зображались на весільних рушниках у давнину.

Учасникам експедиції було цікаво побачити колекцію вишивок відомої коломийкарки з Маняви Юстини Олійник. Особливу увагу Наталія Гергелюк звернула на вишиті краватки.

Нагадаємо, що упродовж реалізації проєкту заплановано, зокрема, створення фешн-колекції репліки традиційних костюмів, аксесуарів, вибійки і принтів на основі бойківських мотивів. Кураторами ініціативи є етнодизайнерка Оксана Сокол (Центр «Традиція», м. Львів) та дизайнерка Любов Чернікова (бренд «Chernikova», м. Івано-Франківськ).