На Івано-Франківщині завершився четвертий сезон проєкту "Невдома"

У 2024 році департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації реалізовано інформаційно-промоційний проєкт досвідних подорожей "Невдома: мандруй незвіданим Прикарпаттям. 4.0".

У рамках проєкту створено п’ять нових туристичних репортажів про маловідомі та незвідані куточки Прикарпаття. Інформація розміщена на головному туристичному порталі Івано-Франківської області iftourism.com/blog у розділі "Враження".

Мета проєкту - проінформувати мешканців та відвідувачів Івано-Франківської області про маловідомі маршрути активного дозвілля.

Девіз 2024 року - подорожі відповідального туризму.

Відповідальний туризм - це підхід до подорожей і туризму, спрямований на мінімізацію негативного впливу туризму на навколишнє середовище, місцеві громади та культурну спадщину, одночасно максимізуючи переваги для всіх зацікавлених сторін.

Він зосереджується на просуванні екологічно чистих практик, підтримці місцевої економіки, повазі до місцевої культури та забезпеченні добробуту приймаючих громад.

Описи маршрутів вихідного дня підготовлені мандрівником, популяризатором активного туризму, автором туристично-етнографічного проєкту "Капітан Дземброня" Олександром Бондаренком.

Перелік репортажів проєкту "Невдома: мандруй незвіданим Прикарпаттям. 4.0":

1. "Кринта: безкрайні полонини і тераса з видом на Чорногору".

https://iftourism.com/blog/krinta

2. "Секрети долини Бистриці".

https://iftourism.com/blog/sekreti-dolini-bistrici

3. "3 "К", або цікаві туристичні маршрути ведуть з Косова і назад".

https://iftourism.com/blog/3-k

4. "Осмолода: пригоди гуцулів на бойківських "горбах".

https://iftourism.com/blog/osmoloda-prigodi-guculiv-na-boykivskih-gorbah

5. "Таємничі скелі Сокільського хребта".

https://iftourism.com/blog/tayemnichi-skeli-sokilskogo-hrebta

___

"Невдома: мандруй незвіданим Прикарпаттям" - проєкт про "досвідні" подорожі, упродовж яких туристи, мандруючи самостійно, зосереджуються на переживанні місцевості чи конкретного місця, активно та змістовно взаємодіючи з його історією, людьми, культурою, місцевою кухнею і навколишнім середовищем.

Досвідні подорожі Прикарпаттям - це виклики, пригоди, навантаження та розвантаження, цифровий детокс і ментальна терапія у незалюднених локаціях, де, насамперед, домінують природа, локальна культура, а не цивілізація з інфраструктурою та вигодами сучасного світу.

Запрошуємо відпочивати на Івано-Франківщині.