"20 км екстриму на річці Прут"


Приїзд до селища Ворохта.

Запрошуємо усіх любителів екстриму та активного відпочинку з 10 квітня по 10 липня відчути незабутні емоції від унікального бурхливого рафтингу на р. Прут.

День 1.

Упродовж дводенного відпочинку вас чекає незабутня пригода Карпатами та унікальною річкою Прут. Ми подаруємо вам кращі емоції рафтингу та карпатських гір. У цьому турі ви ближче познайомитися із річкою Прут та її порогами. А також зможете обрати самостійно гірську вершину для підкорення.

Поселення у приватному секторі Ворохти зі всіма зручностями. Відпочинок з дороги та вільний час. Вирушаємо до рафтинг-центру. Переодягання та проходження інструктажу з техніки веслування та безпеки на гірській річці від рафт-гідів IRF.

Рафтинг бурхливими порогами 2-ої та 3-ої категорії складності Прута. Із човнів у Ворохті матимемо можливість помилуватися фантастичними пейзажами долини річки Прут, арковими мостами-віадуками кінця ХІХ ст. Кейтерінг на березі річки. Заїжджаємо зворотною дорогою після рафтингу на гуцульську пивоварню.

Повернення у садибу та вільний час. Поживна вечеря після викиду адреналіну.
Паримося у люксовій бані на дровах і ділимося враженнями від рафтингу.

День 2.

Вирушаємо у мандрівку на найвищу вершину українських Карпат гору Говерлу або будь-яку іншу вершину за вибором, або на велоекскурсію околицями Ворохти. Вас чекає незабутній зіп-лайн спуск 700 м (при виборі варіанту велопрогулянки).