"3D-екстрим"


Приїзд до селища Ворохта.
 
День 1.  

Поселення у приватному секторі Ворохти. Смачний сніданок по-домашньому у садибі. Відпочинок з дороги і далі ми вирушаємо на річку Чорний Черемош підкорювати гірську стихію.

Прибувши у рафтинг-центр, переодягаємось і проходимо інструктаж з техніки веслування та безпеки на гірській річці від рафт-гідів IRF.

Далі нас чекає рафтинг незабутньо бурхливими порогами Чорного Черемоша 2-ої та 3-ої категорії складності. Милуємося мальовничою природою долини Чорного Черемошу та високогір’ям Чорногірського хребта (вершини гір Смотрич, Піп Іван, Вухатий Камінь) під час сплаву.

Повернення у садибу та вільний час. Далі беремо велобайки і їдемо підкорювати мальовничі околиці Ворохти (на шляху три славні аркові мости віадуки кінця ХІХ століття). Також на веломаршруті робимо зупинку і здійснюємо зіп-лайн спуск 700 м. Продовжуємо веломандрівку до села Вороненко, де споглядаємо панораму Чорногірського та Горганського гірських масивів. Повернення у садибу та вільний час. Паримося у люксовій бані на дровах і ділимося враженнями від отриманих емоцій упродовж дня.

День 2.

Проходимо інструктаж з техніки безпеки та водіння квадроцикла в гірській місцевості. У супроводі гіда вирушаємо у подорож.  

Нас чекає двогодинна прогулянка на квадроциклах незабутніми гірськими хребтами Карпат.

Далі обираємо найкраще місце для кейтерінгу по-гуцульськи з чудовими панорамами гір околиці Ворохти.

Повернення до садиби. Вільний час. "Варимося" у чані із карпатських трав.

Заряджені енергією гір повертаємось додому або ж продовжуємо відпочинок у серці Карпат.