"Політ над горами"


Приїзд до м. Яремче.

У першій половині дня туристи стануть учасниками оглядової екскурсії "Яремче - перлина Карпат", яка включатиме, зокрема, такі об’єкти - вольєрне господарство, водоспад "Пробій", ресторан "Гуцульщина", сувенірний ринок та ін.

Далі нас очікує трансфер на полонину Ліснови у с. Микуличині. Після проведення інструктажу - політ над горами на зіплайні.

Зіплайн, або тролей - швидкісний спуск по похилій мотузці або тросу. Це сучасний спортивний атракціон, що поєднує захоплюючий політ зі швидкістю птаха і активний відпочинок. Всі конструкції і елементи виготовляються з сертифікованих комплектуючих, що відповідають європейським стандартам. Для забезпечення безпеки людей на атракціонах використовуються принципи альпіністської страховки, які перевірені роками практичного досвіду в найекстремальніших ситуаціях.

 

Полонина Ліснови має висоту 1257 м н.р.м., розташована в межах Покутсько-Буковинських Карпат. Тут відкриваються чудові краєвиди на довколишні села, гірські масиви Горгани та Чорногору. На полонині випасають худобу, є можливість придбати полонинські екологічно чисті молочні продукти (бриндзу, вурду, будз).

Відпочиваючи у вас буде чудова нагода зануритися у чарівний світ карпатської природи та покоштувати її дари: карпатські суниці, чорниці, малина, ожина, гриби. Тут ви можете власноруч збирати трави, які володіють цілющими властивостями та з яких готують запашний карпатський чай.

Пропонуємо також за бажанням верхову їзду на конях. Кінні прогулянки на природі є хорошим способом зняття повсякденного емоційного стресу. Вони принесуть вам багато приємних вражень.

Колиба в горах запрошує скуштувати гуцульські страви на вогні: банош, грибна юшка, бограч. Також вам запропонують велике різноманіття домашніх настоянок. Гуцульські страви мають свій особливий присмак, навіяний горами та духмяним гірським різнотрав’ям.

Повернення до м. Яремче.

Сезон польотів триває з червня по вересень включно.