"Чудові вихідні"


День 1.

Екскурсія Івано-Франківськом. Івано-Франківськ - європейське місто, яке є одним з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України. Тут є вишукані зразки бароко, що зачаровують своєю особливістю. А європейська історія міста почалась зі Станіславівської фортеці, що була зведена польським магнатом Андреєм Потоцьким і названа на честь свого сина Станіслава - Станіславів. Ця історія мало не завершилась знаменитою "мармулядовою пожежею" в 1868 р. Тоді через недогляд господині, що готувала на вогні мармелад, згоріло ледь не ціле місто. У 1962 р. місто Станіславів було перейменовано на Івано-Франківськ.

Переїзд до Буковелю. На вас чекає незабутнє катання на канатно-крісельній дорозі, з якої відкриваються чудові краєвиди на Чорногірський хребет, зокрема Петрос і Говерлу.

Переїзд до Яремче. Оглядова екскурсія.

Яремче - відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей заворожують щороку каскадний водоспад "Пробій" та дерев’яний ресторан "Гуцульщина", а також нікого не залишить байдужими сувенірний ринок, де продаються вироби місцевих майстрів.

Екскурсія популярною серед туристів Стежкою Довбуша. Поселення. Вільний час. 

 

День 2.

На наших гостей чекає невеликий екстрим. Йдемо на Говерлу - найвищу вершину України.

Вільний час. Повернення до м. Івано-Франківська.