"Карти, гори, 2 весла"


Приїзд до селища Ворохта.

Протягом триденного відпочинку на вас чекає незабутня пригода Карпатами. Ми подаруємо кращі емоції рафтингу і не тільки. Ви ближче познайомитися із двома красивими річками - Прутом та Черемошем. А також, зможете обрати самостійно гірську вершину для підкорення.

День 1.

Поселення у приватному секторі Ворохти зі всіма зручностями. Відпочинок з дороги та вільний час. Вирушаємо до рафтинг-центру. Переодягання та проходження інструктажу з техніки веслування та безпеки на гірській річці від рафт-гідів IRF.

Рафтинг незабутньо бурхливими порогами 2-ої та 3-ої категорії складності Прута. Задивляємося на фантастичні пейзажі долини річки Прут, аркові мости віадуки ХІХ століття побачимо у Ворохті із човнів. Кейтерінг на березі річки. Заїжджаємо зворотною дорогою після рафтингу на гуцульську пивоварню.

Повернення у садибу та вільний час. Паримося у люксовій бані на дровах і ділимося враженнями з рафтингу.

День 2.

Вирушаємо на річку Чорний Черемош підкорювати гірську стихію.

Проходимо інструктаж з техніки веслування та безпеки на гірській річці від рафт-гідів IRF. Далі нас чекає сплав незабутньо бурхливими порогами Чорного Черемоша 2-ої та 3-ої категорії складності.

Милуємося мальовничою природою долини Чорного Черемошу і високогір’ям Чорногірського хребта (вершини гір Смотрич, Піп Іван, Вухатий Камінь) під час сплаву. Повернення до садиби. Вільний час.

Вирушаємо на зіп-лайн спуск 700 м. Ввечері варимося у чані із карпатських трав.

День 3.

Вирушаємо у мандрівку на найбільшу вершину українських Карпат гору Говерлу (або будь-яку іншу вершину Карпат на вибір).