"Cплави Дністровським каньйоном"


Каньйон Дністра визнано одним із природніх чудес України. Тому якщо ви ще не були, але хочете побувати тут, то найкращий спосіб оглянути каньйон зсередини – з води. Для цього підійде каяк, рафт чи каное і знадобиться хороша компанія.

Команда мережі кемпів на Дністрі "Пристань Варяга" пропонує унікальний дводенний маршрут, який включатиме в себе 48 км каньйону на відтинку Одаїв - Незвисько (або 35 км Одаїв - Петрів), комплекс печери Думка в Одаєві, грот Відлюдника під селом Стінка, краєвид з високого берега каньйону, мальовничі водоспади на струмках, що несуться в Дністер, ночівля та розваги в кемпінгу на березі.

Неспішний плин Дністра дозволяє вдосталь полюбуватися оточенням: зеленню лісів, червоними скелями, птаством. А перекати, що іноді траплятимуться на шляху, змусять сконцентруватись, аби не налетіти човном на мілину чи одиноку камяну брилу.

Базування: кемп "Пристань Варяга" , с. Делева, Олешівська ТГ.

День 1.

Прибуття в кемп до 9 год або напередодні. Ознайомлення з кемпом та командою. Сніданок.

Вихід до води, інструктаж, стаємо на воду. Робота веслами в екіпажі 8-місного рафта чи 2-місного каяка розвиває та укріплює командний дух.

На обід зупинимось в мальовничому місці Дністровського каньйону.

Подолавши ще кілька кілометрів під розповіді гіда та дружні бесіди, група прибуває на місце фінішу в с. Незвисько (або с. Петрів) й повертається автотранспортом до кемпу для ночівлі. Багаття та гаряча поживна вечеря, здоровий сон допоможуть відновити сили для пригод наступного дня.

День 2.

Після сніданку відправляємось на обстеження одної з багатьох печер каньйону - Думка. Опісля похід лісом вниз схилом до ріки та ще 15 км сплаву подарують нові краєвиди та нові емоції.

Фініш сплаву в кемпі "Пристань Варяга" в с. Делева, обід, відбуття додому.

Загальна дистанція: 48 км (35 км) по воді за течією.

Харчування: самозабезпечення і кухня самообслуговування або все харчування забезпечує організатор (локальні страви, поживні перекуси місцевого виробництва).

Особиста безпека: просимо потурбуватися про захист від сонця (натуральну футболку з довгим рукавом, картуз та сонячні окуляри, крем від засмаги), від дощу та холоду (куртка, дощовик, змінний одяг), для безпеки ніг (зручне гумове взуття, що кріпиться за п'яту – наприклад, крокси).

Увага! Програма та маршрут можуть дещо змінюватись в залежності від погодних умов та рівня води в Дністрі.

Підходить для дітей будь-якого віку за присутності одного з батьків.