"Сплав по Дністру і невідома Франківщина"


Запрошуємо у подорож Дністровським каньйоном, який є одним із найдовших і найгарніших у Європі. Це найкраще зробити, сплавляючись по Дністру на катамаранах і рафтах по наймальовничішій ділянці каньйону від села Хмелева до села Устечка. Дністровський каньйон входить в 7 чудес України і вражає своїми панорамами, скелями, лісами та цілющими джерелами. Сплав чудово підходить всім туристам від малого до великого, для родини і компанії, під час нього можна розім’яти м’язи, засмагнути, покупатися і зробити чудові фото. Зелені і високі дністровські береги, легенький шум води, хороша компанія чудово допомагають відволіктися від щоденних турбот, омолодити душу і тіло, набратися сили та відчути радість життя.

День 1.

Виїзд зі Львова о 08:00.

Маріямпіль – колись славне містечко на Опіллі знаходиться на мальовничих берегах Дністра. Тут знаходяться залишки Маріямпільського замку (XVII ст.), монастир капуцинів та сестер милосердя (XVIII ст.), церква Воздвиження Чесного Хреста (1930 р.). Цікавими є також Біблійний Сад та чудові панорами Дністра із оглядових майданчиків.

Івано-Франківськ (обід).

Раковець – мальовниче місце на правому березі Дністра, над яким височить фотогенічна вежа – це все, що залишилося від потужного в минулому Раковецького замку (1660р.). Фортеця розташована у межах Регіонального ландшафтного парку «Дністровський», тому пахощі квітів і трав у поєднанні з мальовничими пейзажами є чудовою релаксацією і відпочинком для душі і тіла.

Русів – славетне покутське село, де народився і похований геніальний український письменник-новеліст Василь Стефаник. У приміщенні народної школи (1927 р.) знаходиться затишний Літературно-меморіальний музей В. Стефаника, неподалік збереглася хата письменника із гарним ставком та мальовничими покутськими панорамами, які надихають на творчість і відволікають від суєти життя.

Снятин – один із центрів Покуття видно здалека завдяки одній із найвищих в Україні ратуші (1861р.) із п’ятдесятиметровою вежею. Також в Снятині можна оглянути вірменську церкву (XVIII ст.), церкву Вознесіння Господнього (1838 р.), костел Успіння Богородиці (1843 р.) та гарну панораму долини річки Прут, через яку, як на долоні, видно Буковину. Екскурсія містом.

Поселення в готель у Заболотові, вечеря.

День 2.

Сніданок і виїзд о 08:00.

Гвіздець – батьківщина видатного живописця Ярослава Пстрака приваблює монастирем бернандинів із величним бароковим костелом св. Антонія (1721–1735 рр.) та гармонійною надбрамною дзвіницею (1902 р.).

Хмелева – огляд панорами Дністра. Надзвичайно мальовниче і красиве село, яке розкинулося на пологих схилах Дністровського каньйону, через теплий клімат колись славилося своїми виноградниками. У ньому зручно розпочинати або закінчувати сплави по Дністру.

Сплав по Дністру (ділянка Хмелева – Устечко). Обід та огляд панорам Дністра

Незвисько – село на правому березі річки Дністер комфортне для перебування і проживання, через що й відоме своїми численними археологічними знахідками та місцями сплавів. Шанувальники природи можуть помилуватися із автомобільного моста гарними панорамами Дністровського каньйону, а гурмани можуть продегустувати та купити додому смачний копчений сир-косичку, який виробляють місцеві сировари.

Повернення у Львів о 23:00.