"Франківськ і трохи більше"


День 1.

Зустріч групи. Вітаємо в м. Івано-Франківську!

В Україні усі міста - різні. Бувають величні і старовинні, галасливі і сучасні, колоритні і незвичні. А Франківськ - затишний і теплий. І ми пересвідчимось в цьому під час пішохідної екскурсії містом. Тут проживали 4 нації, кожна з яких залишила слід в архітектурній спадщині міста, яка й формує атмосферу історичного центру. Нас чекає банківський квартал, Бастіон, символічні ковані скульптури, унікальна Ратуша з оглядовим майданчиком…стоп. Більше жодних спойлерів.

Обід. Вільний час.

Можна бути глядачами вистави, а можна бути глядачами театру. Ідемо досліджувати закулісся Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка, або просто Драмтеатру, як кажуть у нас: пройдемось сценою, завітаєм в костюмерну і гримерку акторів, почуємо безліч цікавих історій про життя театру. Як створюються декорації? Які історії передаються акторами з уст в уста? Хто створив панно, яке лягло в основу мерчу драмтеатру?

Поселення в готель, вільний час.

Перегляд однієї з вистав Драмтеатру.

День 2.

Виїзд з готелю, переїзд до Манявського Скита.

Манявський Скит часто називають "українським Афоном", адже це - одна з найбільших святинь православ’я на території Західної України. Тут унікальна атмосфера спокою, за якою люди повертаються знову і знову, незалежно від віку, статі, приналежності до конфесій.

Неподалік монастиря розташований Манявський водоспад - найвищий та один з найкрасивіших в регіоні. Можемо за бажанням додати трохи екстриму в нашу подорож і вирушити до водоспаду великими ЗІЛами, пристосованими для перевезення туристів.

А ще тут зовсім поряд ховається чудове місце для пікніка - ходіть, покажемо і посмакуємо чимось :).

Повернення до м. Франківська.