"Пригоди у Карпатах"


День 1.

Приїзд до м. Івано-Франківська. Запрошуємо на пішохідну екскурсію "Івано-Франківськ - європейське місто". Реконструйовані площі, вулиці, сквери по-новому розкриють обличчя міста, котрому минуло 350 років. Проходячи по сучасному місту, ви ознайомитесь з історією давнього Станіславова. Ця історія залишилась в оригінальних спорудах майдану Шептицького, площі Ринок, Ратуші, комплексу колишнього палацу Потоцьких, відреставрованого фортечного комплексу "Бастіон".

Ви побачите пам'ятник І. Франку, А. Міцкевичу, "Вірменську" церкву, Катедральний собор Святого Воскресіння.

Після прогулянки запрошуємо у традиційну галицьку ресторацію. Вільний час. Поселення.

 

День 2.

Переїзд до с. Манява. Екскурсія "Манявський Скит і Манявський водоспад".

Манявський Скит - найдавніший в Карпатах православний монастир, є однією з найвідоміших історичних пам'яток на Прикарпатті. Цьому монастиреві вже майже чотириста років. Скит славився багатьма промислами, перш за все - солеварінням. Манявські послушники майстерно володіли різними ремеслами, мали високорозвинені різьбярство та іконопис.

Недалеко від монастиря розташований Блаженний камінь, що здійснює бажання, а також один з найбільших водоспадів у Карпатах - Манявський. Висота падіння води - 18 метрів. Доїхати до Блаженного каменя зможемо універсальним транспортним засобом в Карпатах - машиною ЗІЛ. Незабутні та екстремальні враження Вам гарантовані. Вільний час для фотопаузи.

Повернення.

День 3.

Переїзд до селища Вигода. Екскурсія "Карпатський трамвайчик".

Подорож вузькоколійкою на маленькому лісовому поїзді, що раніше возив деревину з гір до тартаків, захоплює дух. Ні, поїзд не мчить стрімголов, навпаки, він нікуди не квапиться і пропонує своїм пасажирам робити те ж саме: дивитись, вивчати, слухати, насолоджуватись і відпочивати. Під час мандрівки Ви почуєте захоплюючі історії, перекази про дану місцевість, а також будете мати можливість прогулятись та зробити селфі на фоні гірських пейзажів, а для найсміливіших буде можливість скупатись в гірській річці.

Глибше довідатися історію цієї колії ви зможете, відвідавши Центр спадщини Вигодської вузькоколійки та переглянувши інтерпретаційний фільм.

Виїзд до м. Івано-Франківська.