"Два дні насолоди на Прикарпатті"


День 1. 

Приїзд до м. Івано-Франківська.

Автобусна екскурсія в м. Яремче. За легендами Олекса Довбуш зі своїми друзями заховав скарб в горах і всі хочуть знайти його. Підйом "Стежкою Довбуша", що розташована в Карпатському національному природному парку. Під час прогулянки відкривається прекрасний вид  на карпатські ліси, гори та полонини, а закінчується стежка  горою з каміння, яку може здолати не кожен.

Вільний час біля водоспаду Пробій, що на річці Прут, де можна прогулятись  по місцевому ринку сувенірів.

Повернення до м. Івано-Франківська.

Поселення в готелі в центрі міста. Далі на вас чекає творчий майстер-клас з європейського етикету. Під час майстер-класу можна опанувати гарні манери за столом, тонкощі ресторанного етикету, дізнатися історії походження страв і напоїв, навчитися правилам споживання як звичних, так і вишуканих екзотичних делікатесів. Родзинкою є десерт-фламбе "Creppe Suzette", який готується безпосередньо перед слухачами в залі ресторану. Кожен учасник отримує сертифікат "Про проходження курсів європейської школи етикету".

Екскурсія Івано-Франківськом. Знайомство із драматичним театром імені Івана Франка; прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані численні кав`ярні і ресторани, Вічевим майданом з найбільшим фонтаном міста; центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором; затишний та невеликий сквер із пам’ятником А.Міцкевичу - місцем, де часто збираються любителі гри в шахи, а також єдиний в Україні пам’ятник Руській Трійці; центральна площа міста Ринок з її окрасою та унікальною Ратушею, де можна піднятися на оглядовий майданчик та насолодитися неймовірними краєвидами міста.

Вільний час для прогулянок містом.

 

День 2.

Виїзд до Вигоди. Відвідання Центру спадщини Вигодської вузькоколійки з інтерактивною експозицією, що розповідає про місцеву природу та зокрема лісову екосистему Карпат, місцеву історію – розвиток лісової та деревообробної промисловості довкола Вигоди, виникнення Вигодської вузькоколійки,  етнографію,  народні  ремесла.

Переїзд до еко-ферми «Карпатські Вікінги» у с. Шевченкове. Історія цієї ферми цікава та унікальна. Створили цю ферму два брати – Ілля та Артем, переселенці з Волновахи. Тут є кізочки та овечки елітних порід, яких можна пообіймати, погодувати і класне фото зробити. А для любителів коней – катання на породистих скакунах. Якщо ще є сили, то можна навчитися доїти козу. І після цього продегустувати масло та сир з козячого молока, а також солодкі сиркові десерти.

І на цій позитивній ноті ми завітаємо на обід до бойківської господині, де скуштуємо 4 види пирогів (вареників) з різними начинками і спробуємо фірмовий алкогольний напій «Дарваївка», що готується за родинним рецептом, та справжню карпатську медівку.

Повернення до м. Івано-Франківська.