"Мальовниче Прикарпаття"


День 1.

Зустріч групи в м. Івано-Франківську. Пішохідна екскурсія. Івано-Франківськ - європейське місто, яке є одним з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України. В Івано-Франківську є вишукані зразки барокко, що зачаровують своєю особливістю. А європейська історія Івано-Франківська почалась зі Станіславівської фортеці, що була зведена польським магнатом Андреєм Потоцьким і названа на честь свого сина Станіслава - Станіславів. Ця історія мало не завершилась знаменитою "мармулядовою пожежею" в 1868 р. Тоді через недогляд господині, що готувала на вогні мармелад, згоріло ледь не ціле місто. У 1962 р. місто Станіславів було перейменовано на Івано-Франківськ.

Переїзд до с. Манява. Екскурсія "Манявський Скит і Манявський водоспад".

Під час екскурсії ви зможете побачити Манявський скит - чоловічий монастир і відправитись в незабутню мандрівку до Блаженного каменю, який виконує бажання; сфотографуватись біля Манявського водоспаду, який вважають найкрасивішим у Карпатах.

Переїзд до Яремче. Поселення в готель. Вільний час.

 

День 2.

Оглядова екскурсія по Яремче.

Яремче - відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей щороку відвідують каскадний водоспад "Пробій", дерев’яний ресторан "Гуцульщина", сувенірний ринок, де продаються вироби місцевих майстрів.

Екскурсія до Скель Довбуша. Яремчанські Скелі Довбуша є неповторним витвором природи. Це місце здавна стало справжньою туристичною "меккою" для любителів мандрівок.

Переїзд до Буковелю. На Вас чекає незабутнє катання на канатно-крісельній дорозі, з якої відкриваються чудові краєвиди на Чорногірський хребет, зокрема Петрос і Говерлу.