"На батьківщину Довбуша"


Виїзд з Івано-Франківська. Прямуємо до Коломиї.

Історія міста Коломия сягає XII ст., коли тут були знайдені поклади солі. Біля шахт виникло поселення, яке з часом виросло у місто і своїми ярмарками навіть переважало Львів. У Коломиї знаходиться найбільший греко-католицький собор на заході  України, який вміщує 5 тис. осіб, Музей писанкового розпису, споруда якого зведена у формі великого яйця та занесена в книгу рекордів Гіннеса. Сюди ми і завітаємо.

Вільний час у Коломиї.

Обід (по меню закладу).

Далі їдемо до Печеніжина - батьківщини Олекси Довбуша. Печеніжин зустріне нас звуками трембіти та квестом із пошуку скарбів. Дізнаємось більше про опришківський рух, історію життя та багато цікавих фактів про Олексу в музеї Довбуша. Експозиція музею висвітлює історію селища від найдавніших часів до наших днів. Зібрано багато предметів побуту, знарядь, якими користувались наші предки у повсякденному житті, предмети одягу тощо.

Крім того, місцевий гід покаже нам приватну експозицію в музеї примітивного мистецтва, парк садових скульптур, проведе до соленого джерела і розповість, як добували сіль із сировиці.

А ще до себе в гості нас запрошують  місцеві музики,  де точно  знайдеться інструмент, звук котрого ви чутимете вперше.