"Розмаїття Коломиї"


День 1.

Прибуття до Коломиї, сніданок в одному з закладів громадського харчування. Розпочнемо наше знайомство з містом, відвідавши Музей Писанкового розпису. Після огляду експозиції ми зможемо створити власну писанку за допомогою традиційної технології розпису воском під пильним наглядом справжніх писанкарів.

Потім на нас чекає оглядова екскурсія по Національному музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття і фотосесія в традиційному гуцульському вбранні.

Обов’язково відвідаємо Собор Преображення Христового – найбільший на теренах Західної України серед храмів УГКЦ. Там ми зможемо побачити унікальну колекцію ікон.

Неподалік ми оглянемо польський костел та прилеглу територію, яка слугувала монастирем.

А ввечері час поласувати традиційною кухнею. Банош, вареники, борщ чи «начинка по-коломийськи» – у місцевих колибах чи ресторанах знають усі тонкощі гуцульських страв.

День 2.

Сніданок у затишному ресторанчику з європейською кухнею. Трохи підкріпившись, ми завітаємо до Музею історії міста Коломиї, в якому нам розкажуть безліч секретів з минулого та продемонструють цікаву експозицію.

Далі зайдемо в старовинну бібліотеку і зробимо ретро-фотосесію на згадку. На нас чекає ще й майстер-клас з гончарства!

Відвідаємо дзвіницю і послухаємо унікальний карильйон. Зарядившись приємними емоціями, рушаємо маршрутом «Сакральна Коломия».

Прогулянка та вечеря в місцевих закладах.

Ввечері нас чекатиме вистава в театрі чи концерт у Коломийській філармонії імені Олександра Козаренка.