"Принади Космача + Ігрець"


Космацька автентика, ловля форелі та похід на полонину Ігрець чекають на вас!

День 1.

Виїзд зі Львова о 08:00 год. Приєднатися до туру можна в Івано-Франківську.

Космач найбільш автентичне село України, яке користується популярністю й далеко за її межами. Космач здавна славиться своїми майстрами народних ремесел, адже у цьому мальовничому селі можна познайомитися з унікальною технологією виготовлення керамічних виробів. З великим задоволенням своїми таємницями поділиться з нами гончар Андрій Бойчук. На нас очікує майстер-клас з виготовлення кераміки, після якого кожен з бажаючих матиме змогу придбати собі на згадку сувенір ручної роботи.

У музеї вівчарства нам розкажуть, хто ж такі ватаги та які особливості життя у горах. Музей старожитностей відкриє нам усю історію славного села Космач, та познайомить з унікальними предметами, які виготовляли народні умільці.

Особливою родзинкою Космача є також хата-музей Олекси Довбуша, де за давніми переказами відбулася остання сутичка славного опришка Олекси Довбуша із Штефаном Дзвінчуком за красуню Марічку. Музей однозначно полонить наші серденька завдяки харизматичному Михайлу Дідишину, який знає не одну таємну історію із життя О. Довбуша. До сьогодні старші чоловіки знімають свої баршівки перед пам’ятником цього славетного опришка.

Приїхавши хоча б один раз у Космач вам неодмінно захочеться знову сюди вернутися. Адже саме тут панує дух вільних і щирих людей, а митці гостинно діляться секретами гуцульської автентики. Також нас чекає екскурсія до соляного джерела на обід.

Поселення у Верховині та вечеря.

День 2.

Сніданок і виїзд о 08:00 год.

Буківець сповна насолодитись красою та відчути усю силу Карпатських гір, можна на полонині Ігрець, що компактно розташувалась на мальовничому Буковецькому перевалі. Також тут ми побачимо, як виглядає справжня хата-стая, де вариться найсмачніший сир – бринза, дізнаємось, які маршрути щодня долають горяни, аби дістатись на роботу чи у магазин. А для того, аби відчути справжній смак карпатського краю – запросимо на дегустацію унікальних полонинських сирів!

Далі прямуємо в Ільці. На форельному господарстві «Корабель» можна буде відчути себе справжнім рибалкою. Господарі покажуть, як ловити форель, а вже сам процес риболовлі не залишить байдужим нікого, від маленького до дорослого – це емоція, яку важко описати словами, а треба відчути наповну. Зловлену рибину люб’язно приготують та запросять пройти у корабель, щоб посмакувати цим делікатесом.

Повернення у Львів до 23:00 год.