"Магія Карпат"


День 1.

Приїзд до м. Івано-Франківська.  

Переїзд в столицю Гуцульщини - Верховину. Тут ви зможете відвідати типову оселю гуцулів - хату-ґражду. За формою вона нагадує маленьку дерев’яну фортецю.

Побачимо хату-музей кінофільму "Тіні забутих предків", дізнаємось про життя і побут Сергія Параджанова, підемо в гості до трембітаря, де почуємо мелодійні співанки.

Ну і, звичайно, гуцульський обід в старовинній гуцульській хаті-стаї: банош, бриндзя, книші та інші гуцульські смаколики не залишать Вас байдужими.

Побуваємо в Музеї гуцульської магії, де  побачите старовинні гуцульські обряди в самому серці Карпат.

 

День 2.

Вирушаємо в дорогу до Шешорських водоспадів.

Одним з найвідоміших і мабуть найчастіше відвідуваних є гуцульські Сріблясті водоспади в селі Шешори Косівського району. Тут води невеличкої річки Пістинька (права притока Пруту) упродовж кількасот метрів долають масивні брили пісковиків. Поетична назва Сріблясті водоспади, мабуть, пов'язана з тим, що на сонці водяні водоспадові бризки виблискують на кшталт сріблястих монет. Дуже гарне місце для відпочинку. Прозора чиста вода, плескіт водоспадів, мальовничі краєвиди залишать незабутні приємні спогади про ваш відпочинок.

Переїзд у своєрідний куточок України, який поєднав у собі Покуття і Гуцульщину - місто Коломию. Тут Ви відвідаєте єдиний у світі музей писанкарства - Писанку. В колекції музею понад 6000 писанок з різних регіонів України та країн світу.

Для діток за бажанням пропонуємо майстер-класи, наприклад, гончарство, писанкарство, малюнок на річковому камені, можемо зліпити сирних коників.

Приїзд до м. Івано-Франківська.