"Карпати з перчиком"


День 1.

Приїзд до м. Івано-Франківська.

В Україні усі міста - різні. Бувають величні і старовинні, галасливі і сучасні, колоритні і незвичні. А Франківськ - затишний і теплий. І ми пересвідчимось в цьому під час пішохідної екскурсії містом. Тут проживали 4 нації, кожна з яких залишила слід в архітектурній спадщині міста, яка й формує атмосферу історичного центру. Нас чекає банківський квартал, Бастіон, символічні ковані скульптури, унікальна Ратуша з оглядовим майданчиком…стоп. Більше жодних спойлерів.

Переїзд до м. Яремче.

Бурхливий водоспад з норовливим характером, відомий всім під назвою "Пробій". Водоспад названий так недарма - от побачите, він настільки потужний, що справді проб’є собі дорогу будь-де.

Поряд з водоспадом знаходиться не менш бурхливий гуцульський базарчик - тут життя вирує в кожному виробі: дерев’яні сопілки, металеві топірці, вовняні ліжники… Знайдіть щось, що стане доброю згадкою про Карпати.

Переїзд до Полонини Перці.

Ну і яка страва без спецій? Пропонуємо додати перцю і в свій відпочинок! Полонина Перці - це арт-грунь, де весь колорит Гуцульщини відображений на маршруті інстаграмних локацій. Де ще ви знайдете фешн-хату і зможете поекспериментувати зі своїм стилем? А чи десь чекатиме привітний мольфар, щоб повідати свої секрети? А коли втомитесь набуватись - можете зручно вмоститись на гамаку, на одному з десятків диванчиків під відкритим небом, в спальні Іванка і Марічки або й навіть на копиці сіна. Почувайтесь як вдома!

Панство, ну то що, вам родзинки чи перчику? Чи може вишеньку на торті під кінець насиченого дня? Що б ви не обрали - вам сюди, на Полонину Перці.

Після насичених пригод їдемо у готель відпочивати.

 

День 2.

Чуєш, тебе гукають? Це водоспад, відомий під назвою Женецький Гук. Водоспад має висоту 15 метрів і по праву вважається одним з найкрасивіших у нашій області. Чого вартують величні скелі, в оточенні яких знаходиться Гук. Тут природа дихає спокоєм. Набирай цей спокій у долоні, разом з кришталево чистою водою з Женця.

А тим, кому спокою не бракує, пропонуємо пройтись по хиткому дерев’яному підвісному мостику - пограємось з ритмом кроків та з вашими нервами.

Далі у нас - сходження на Білий Камінь. Скелелазіння.

Білий Камінь - захована від очей туристів місцевість у присілку поблизу Яремче. Споконвіку вона вважалась магічною і ритуальною, тому дорогою до Білого Каменю гарантуємо цікаві та містичні історії, а на локації - вдалі фото.

А також для справжніх відчайдухів із задоволенням організуємо уроки скелелазіння. Давайте перевіримо чи вправно ваші пальці чіпаються за скелі? Відмінні інструктори вже потирають руки магнезією і пританцьовують в своїх скальниках.

Повернення до м. Івано-Франківська.