"Карпатський трамвай"


Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка збудована ще в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 750 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотиригодинна подорож на "Карпатському трамваї" проходить надзвичайно мальовничим маршрутом  найгарнішими та найекологічнишими місцями Карпат.

Приїзд до селища Вигода Долинського району.

Карпатський трамвай повезе вас мальовничими місцями вздовж берегів екологічно чистої карпатської ріки Мізунка, ви зможете  відвідати гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення заповідник "Ширковець", відвідаєте підвісні мости бажань, скуштуєте цілющу мінеральну воду з джерела "Нафтуся" та джерельну воду з гірського джерела "Дзюркач", смачні частування (вареники, грибна юшка, млинці із родзинками та сиром, чорниці, ягоди та інше), а також карпатський чай запропонують вам місцеві господині с. Новий Мізунь.

 

На згадку ви зможете придбати сувеніри, почастувати та купити карпатського меду, також можна буде скупатися у чудових гірських водоспадах, в яких виблискує на сонці цілюща вода ріки Мізунки. Місцевий житель покатає дорослих та дітей на конях з каретою, ви зможете зробити пам’ятне фото в національних костюмах та з національною символікою. Вас навчать грати на трембіті, всю дорогу вас будуть бавити гучні бойківські музики, з якими можна поспівати українських пісень, потанцювати. Вашим дітям буде подароване справжнє свято, якщо ви відвідаєте Центр спадщини Вигодської вузькоколійки та алею казок. оскільки для них буде організоване справжнє аніматорське шоу.