"У гості до бойків"


День 1. 

Приїзд до м. в Івано-Франківська.

Вирушаємо до селища Вигода, щоб відвідати "Центр спадщини Вигодської вузькоколійки".

Унікальний інтерпретаційний візит-центр працює з квітня 2016 р. в найстарішій місцевій споруді - колишній резиденції Леопольда Поппера фон Подгарі. Інтерактивна експозиція знайомить відвідувачів з природніми особливостями регіону та екосистемою Карпат в цілому. Тут можна пізнати історію деревообробної промисловості та роботи вузькоколійної залізниці Вигоди. В залі центру зберігається раритетний паровоз, розміщені макет Вигодської вузькоколійки, взірці стовбурів дерев, конструкції з ланцюгів живлення та багато інших цікавинок.

Експозиції знайшли своє місце в макеті паротяга в натуральну величину, який колись курсував Західною Україною. Зайшовши всередину, тут можна відчути себе справжнім машиністом Вигодської вузькоколійки.

Далі на нас чекає мандрівка на "Карпатському трамвайчику".

Усіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка будувалася для транспортування лісу в ХІХ ст. Чотиригодинна подорож на "Карпатському трамвайчику" проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічніших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізункою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав. Повернувшись додому, вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою. 

Незабутні враження гарантовані.

А після захоплюючих екскурсій пропонуємо відвідати медоварню, де ознайомитесь з історією медоваріння, виробництвом цього напою, а також візьмете участь у його приготуванні. Під час дегустації ви спробуєте справжній карпатський мед, питний мед та медовий квас. Цей напій покращує загальний стан організму, регулює кров’яний тиск, покращує розумову діяльність, травлення.

Переїзд до відпочинкового комплексу. Поселення, вільний час для фото.

 

День 2.

Їдемо до джерела з водою, що горить. А Ви знали що вода може горіти? Недалеко від села Шевченкове є така «горюча» вода. Вона б'є ключем з невеликої свердловини, створюючи жвавий потічок. Варто тільки піднести до ключа запалений сірник, і вода загоряється блакитним полум'ям. Ви зможете спробувати цю особливу воду і зробити незабутнє відео.

Форелеве господарство. А знаєте, як вирощують форель? Пропонуємо відвідати форелеве господарство. Тут ви не лише ознайомитеся з процесом розведення екологічно чистої форелі, але й самі зможете її погодувати; простежите шлях вирощування риби від малька до дорослої особини.

Переїзд до м. Івано-Франківська. Оглядова екскурсія.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію "Івано-Франківськ - європейське місто": реконструйовані площі, вулиці, сквери по-новому розкрили обличчя міста, котрому минуло 350 років. Прогулюючись містом, ви ознайомитесь з історією давнього Станіславова. Ця історія залишилась в оригінальних спорудах майдану Шептицького, площі Ринок, Ратуші, комплексу колишнього палацу Потоцьких, відреставрованого фортечного комплексу "Бастіон". Ви побачите пам'ятник І. Франку, А. Міцкевичу, колишній Вірменський костел, Кафедральний собор Святого Воскресіння.

За наявності вільного часу пропонуємо піднятись на оглядовий майданчик міської ратуші і оглянути місто з висоти пташиного польоту.