"Мистецька Косівщина"


Приїзд до м. Косів.

Зустріч групи біля Косівського районного туристично-інформаційного центру.  

Спочатку у Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини ми відвідаємо інтерактивну програму "Fashion від прабабусі" і станемо учасниками квесту.  Знайомтесь з музеєм у ігровій формі!

Учасникам квесту пропонується пройти 9 локацій, на кожній з яких потрібно виконувати різні практичні завдання. Під час гри ви дізнаєтесь дивовижні факти з етнографії Гуцульщини, познайомитесь з гуцульським діалектом та навчитесь пов’язувати хустку по-верховинськи.

Далі завітаємо у творчу майстерню "CHEREPOK" та отримаємо майстер-клас гончарства. Час для фотознімків на оглядовій площадці біля Косівського Гуку. Їдемо до Яворова і бачимо знак "Гуцульська сироварня". Попереду дещо незвична пішохідна стежина над самою річкою, потім трішки сходинок і ми вже на місці. Потрапляємо на справжню екоферму та бачимо, як готуються сири гауда, пармезан, качота та гуслінка.

Далі екскурсія екофермою. Можемо погодувати кізочок. Яворів - це відомий унікальний осередок художнього промислу - ліжникарства. На давньому верстаті майстриня робить ліжник будь-якого кольору та розміру.

Окрім розповідей про процес створення ліжника, можна буде самостійно спробувати зробити узор на ліжнику.