"Княжий Галич"


День 1.

Приїзд до м. Івано-Франківська.

Захоплива піша прогулянка містом. Пішохідна екскурсія «Івано-Франківськ / Станіславів – місто багатьох народів». Від самого свого заснування (1662 р.) в Івано-Франківську проживали представники різних народів: польського, єврейського, вірменського та українського, а згодом і німецького. Знайомство зі Станиславовом розпочинається від найбільшого пам’ятника Івану Франку, що розташований біля готелю «Надія». Прогулянка пішохідною вулицею Незалежності, де розташовані колоритні кав’ярні та ресторани. Вічевий майдан з найбільшим фонтаном міста,  Центральний корпус медичної академії збудований в стилі еклектики з внутрішнім двором,  затишний та невеликий сквер з пам’ятником Адама Міцкевича, а також прекрасний будинок польського товариства «Сокіл». Окремої уваги екскурсантів заслуговує фортечний провулок "Бастіон", де можна побачити виставки кованих виробів чи картин, купити цікаві сувеніри та  проглянути як будувалось славне місто Станіславів за проектом відомого француза італійського походження Франсуа Корассіні, центральна площа міста Ринок з її окрасою та найвищою точкою міста Ратушею. Під час екскурсії ви відвідаєте пам’ятні місця народів, які у ньому проживали: храми, зокрема Катедральний собор Св. Воскресіння, окрасою якого є п’ятиярусний іконостас, Вірменська церква, синагога, будинки і школи.

Далі на вас чекає творчий майстер-клас з європейського етикету. Під час майстер-класу можна опанувати гарні манери за столом, тонкощі ресторанного етикету, дізнатися історії походження страв і напоїв, навчитися споживати за правилами як звичні, так і вишукані екзотичні делікатеси. Родзинкою є десерт-фламбе "Creppe Suzette", який готується безпосередньо перед слухачами в залі ресторану. Кожен учасник отримує сертифікат "Про проходження курсів європейської школи етикету". Вільний час для прогулянок містом.

 

День 2. 

Виїзд до м. Галич.

Галицьке князівство є колискою історії та культури українського народу. Саме тут збережені традиції, історія та прадавні легенди галицьких лицарів. Місто Галич - маленьке і затишне місто на березі річки Дністер, перша згадка про яке датується 898 роком.

Неповторну атмосферу міста створюють численні історичні пам’ятки, зокрема церква Різдва Христового, пам’ятник Данилу Галицькому, руїни Галицького замку, розташованого на Замковій горі, з якої відкривається чудова панорама.

Відвідання Музею етнографії. На території розміщені чотири «мікросела», які представляють етнографічні райони Прикарпаття: Покуття, Гуцульщина, Бойківщина, Опілля. Предмети побуту, знаряддя праці, звичаї та історії заснування. Музей просто неба в с. Крилос входить до складу Національного заповідника "Давній Галич" та розташований на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів.

Але Галич - це не тільки історія, а неймовірна екосистема, з якою можна познайомитись в унікальному Музеї Природи та Центрі реабілітації диких тварин. Степові птахи, метелики, вовки, лисиці, олені, муфлони, павичі - це тільки маленький перелік тварин, що мешкають в реабілітаційному центрі.

Повернення до м. Івано-Франківська.