"Креативне Прикарпаття"


Дводенний тур за маршрутом Івано-Франківськ – Підгір'я – Стара Гута – Надвірна – Івано-Франківськ розрахований на групи від 8 до 35 осіб.

Ви, як і всі, їдете в Карпати до Буковелю. Але дорога неблизька, то ж маєте чудову можливість відкрити для себе цікаві місця Івано-Франківщини. А вона, повірте на слово, змінюється і креативить…

Пропонуємо поринути у мандрівку від модернових муралів до льодовикових мамонтів, через Резиденцію Президентів, музей нафтопромислів та водоспад, про який мало хто знає.

День 1.

Івано-Франківськ. Залізничний вокзал

Під час пішої екскурсії містом (2,5 год) ви почуєте історії про заснування міста Станіславів Андрієм Потоцьким, залишки Палацу Потоцьких та сучасний проект на його базі – «Простір інноваційних креацій «Палац», будівництво оборонної стіни навколо старого міста, Бастіон – зразок оборонних фортифікаційних споруд та сучасний мистецький, відпочинковий центр, де проводять щорічне міжнародне Свято ковалів, Капелюшкову війну, Мармулядову пожежу, Зачарований будинок.

Також вам розкажуть про історії соціальних ініціатив, втілених в Івано-Франківську, та підказки алгоритмів їх реалізації в себе: проект «Тепле місто», громадський ресторан «Urban Space», мережа «23 ресторани», «Промприлад. Реновація» – інноваційний центр, який реалізується на базі колишнього старого заводу, ініціатива «Франківськ, який треба берегти».

Підгір'я. Парк Землі

Все почалося 13,7 мрд років тому – від Великого вибуху створення Галактики до технологій сьогодення. Саме з цього місця почалась створюватись Земля. Це було так давно, але енергія продовжує випромінювати свою силу навколо Землі Андерхіл і сьогодні.

Під час екскурсії з дослідником парку ви дізнаєтесь про історичні факти та життя стародавнього світу, Час астрономії в Музеї парку, відвідаєте Портал майбутнього – квест випробування, Зоопарк.

Стара Гута. Резиденція «Синьогора»

Відвідавши це  місце, можна відчути себе в гостях одразу в усіх очільників України. Ви ж будете мати можливість проживати по сусідству з главою держави у чудовому пансіонаті.

У величезному особняку та на прилеглій території створено всі умови для відмінного відпочинку. Тут є більше десяти спалень, бібліотека, зимовий сад, робочий кабінет. На території «Синьогори» розташовані два великі озера, в одному з яких розводять коропів, а в іншому – форель. Біля одного з озер звели невелику дерев'яну капличку, а трохи далі – альтанку-ґражду, на яку, подейкують, колишній глава держави витратив понад 20 мільйонів гривень.

Ночівля в готелі на території заповідника «Резиденція «Синьогора».

День 2.

Лейбова гора

Дорогою до Надвірної на пагорбах Яноша Лейби, нині село Жураки –  найкрасивіші панорами Карпатського Передгір'я. За легендою Яношу Лейбі пагорб подарував сам імператор Франц Йозеф ще в далекому 1855 році.

На пагорбі ви можете приміряти вуса Франца Йозефа, зустріти самого пана Лейбу на драбині, подоїти металеву козу та приміряти чоботи карпатського велетня.

Далі мандруємо до найбільшого Хреста в Україні, котрий підсвічується. Він розташований на території Центру паломника «Симеон Лукач».

Урочище Бухтівець. Бухтівецький і Крапельковий водоспади – одні із найкрасивіших водоспадів українських Карпат. Навколишня природа заворожує в будь-яку пору року. А від побаченого перехоплює дух. Розташований Бухтівецький водоспад на річці з однойменною назвою, що є лівою притокою Бистриці Надвірнянської.

Також ви відвідаєте унікальний Музей нафтопромислів Галичини біля міста Надвірна, де збережено оригінальні конструкції давніх нафтових копалень та відтворено їхні макети.

Повернення до Івано-Франківська.