"На день у Середньовіччя"


Виїзд з Івано-Франківська. Візит до Парку історії Землі – інтерактивного парку-музею. Місце, де можна відчути себе справжнім науковцем, археологом. Гості Парку історії Землі зможуть відвідати локацію археологічних розкопок, де можна викопувати історичні артефакти, вивчати історію людства, весело і з користю проводити час. Крім того, в парку мешкають леви та тигри, а ще є страуси, дитячі майданчики та безліч розваг.

Їдемо до міста Надвірна, повз яке проїжджає кожен, хто мандрує до Буковелю. Але мало хто задумується, що на місці Надвірної існувало поселення ще у ІІ тис. до н. е. У Надвірній було два замки, пролягав важливий торговий шлях та і опришки тут відмітились. А що ж там зараз? Поїхали разом і дізнаємось.

Прогулянка містом з екскурсоводом, послухаємо історії про замок Краснодвір, побачимо його руїни. Далі їдемо у приватний інтерактивний «Музей Лицарства» для знайомства з культурою епохи Середньовіччя, скуштуємо місцеві смаколити. Кожен матиме змогу приміряти обладунки на середньовічний одяг, постріляти з лука, спробувати свої сили в боях на мечах.

Прямуємо до  Пнівського замку. І хоча від колишньої величі та слави Пнівського замку залишились лише руїни, торкнувшись цих мурів, ви відчуєте дух століть.

Обідаємо в місцевому закладі. 

Їдемо до музеїв у Фитькові, що славляться своїми цінними експонатами. До речі, експозиція музею поповнюється весь час, а відвідувачі можуть дізнатись більше про життя та побут наших предків, а колекції, що тут зберігаються, направду унікальні.  Окрім того, наш екскурсовод о. Микола Григорук розповість вам чимало про історію греко-католицької церкви. 

Повернення до Івано-Франківська.