"Галицький зоотрополіс"


Маленькі таємниці великого світу пташок, мандрівка в звірине царство та порція сирно-олійного задоволення.

Виїзд зі Львова о 08:00 год.

Бердвотчінг на Бурштинському водосховищі – наш вклад в розвиток еко-туризму. Це популярний в Західній Європі та Північній Америці вид відпочинку, який полягає в спостереженні і вивченні птахів неозброєним оком або за допомогою оптичних приладів. Бурштинське водосховище  одна з найбільш придатних для цього водойм України, так як тут можна побачити 36 водолюбивих зимуючих птахів, а загалом протягом року тут буває 246 видів птахів.

При найсприятливіших умовах на вас чекають такі птахи: пірникоза велика, баклан великий, лебідь–шипун, чирянка мала, попелюх, гоголь, крех великий, крех малий, яструб великий, яструб малий, зимняк, канюк звичайний, куріпка сіра, лиска, курочка водяна, голуб сизий, горлиця садова, рибалочка, мартин сивий, мартин сріблястий, мартин озерний, шпак звичайний, сойка, сорока, галка, грак, сіра ворона, крук, волове очко, дрізд чорний, чикотень, синиця вусата, синиця довгохвоста, гаїчка болотяна, гаїчка пухляк, синиця блакитна, синиця велика, повзик, горобець хатній, горобець польовий, чиж, щиглик, зяблик, коноплянка, снігур, костогриз, вівсянка звичайна, крижень, чернь чубата.

Запрошуємо Вас стати орнітологами-любителями, які мандрують, люблять, охороняють і знають свій рідний край!

Галицький національний природний парк – один з найцікавіших заповідників України. Тут можна побачити ландшафти, а також представників птаства і тваринного світу майже зі всіх куточків України. На території парку розміщений чудовий музей «Природа Землі Галицької» та перший в країні Центр реабілітації та ре-інтродукції диких тварин. Зараз тут відновлюються ведмеді, дикі барани, лисиці, єнотовидна собака, вовки, сови, орли, чаплі, качки, олені. А прикрасою Центру є ціле сімейство бізонів – найбільших ссавців на території Європи.

Особливою популярністю у відвідувачів користується інтерактивна програма-квест «В гостях в казки», під час якої можна прогулятися лісом звіриною стежкою, де відтворені сліди 14 видів лісових тварин, а також відвідати хатину Баби Яги.

Обід.

Чесники – надзвичайно живописне опільське село здавна славиться одним із найдавніших мурованих храмів Опілля – оборонною церквою св. Миколая (XIV ст.). Окрім храму, Чесники можуть здивувати гостей і своєю гастрономією, а саме сирами та оліями.

«Чесниківська сироварня» створена родиною Журавінських, які організували з місцевими мешканцями сільськогосподарський кооператив і варять смачні сири за голландсько-швейцарською технологією.

А родина Росоловських повернулася в рідне село з Києва і створила «Опільські олії», які спочатку робилися для лікування батька, а з часом стали смакувати та лікувати всіх бажаючих з різних куточків України. Зараз тут методом холодного віджиму виготовляється сім олій: лляна, гірчична, кунжутна, рижієва, гарбузова, конопляна та з волоського горіха, а також джин із ялівцю, коріандру, лаванди. Окрім того щирі господарі пригощають всіх бажаючих чаєм з розмарином та імбирем, власним хлібом на заквасці з хмелю, гірчичним хлібом та навіть солодощами.

А щоб відчути вже справжній колорит серця Галичини, то запрошуємо на невеличке свято «Опільська забава» з веселими музикантами, співами та навіть майстер-класом з опільського танцю.

Повернення у Львів о 21:00 год.